Oferta kancelarii prawnej | Kancelaria Prawna Ociepa-Mendel

Usługi

Zapewniamy Państwu obsługę prawną w zakresie prawa polskiego, niemieckiego i międzynarodowego. Reprezentujemy klientów indywidualnych (zwłaszcza w sprawach polsko-niemieckich), a także podmioty gospodarcze na wszystkich etapach postępowania. Nasza oferta obejmuje głównie usługi w zakresie: prawa gospodarczego/handlowego, prawa spółek handlowych, prawa pracy oraz w innych dziedzinach prawa cywilnego, prawa budowlanego, prawa administracyjnego, jak i prawa karnego (na terenie Niemiec).

W ramach kompleksowej obsługi prawnej podmiotów gospodarczych oferujemy Państwu usługi m.in. w zakresie sporządzania wszelkiej dokumentacji spółek prawa handlowego, łącznie z ich rejestracją, sporządzanie opinii prawnych oraz umów, reprezentacji przed organami administracji publicznej, zakładania oddziałów, spółek, reprezentacji w postępowaniach sądowych, egzekucyjnych i administracyjnych w Polsce i na terenie Niemiec.

Podmioty indywidualne wspieramy także w sprawach związanych z uzyskaniem zwrotu podatku z Niemiec, Holandii i Austrii oraz w zakresie uzyskania zasiłku m.in. dla bezrobotnych, rodzinnego itp. z Niemiec.

Atutem naszej Kancelarii są transgraniczne i profesjonalne usługi prawne w języku polskim i niemieckim. Dokładamy wszelkich starań, aby zaproponować naszym Klientom najlepsze i bezpieczne rozwiązania z uwzględnieniem wszystkich ich oczekiwań i potrzeb.

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x